U ZLATÉ HORTENZIE

Tradice spojená
s moderním
bydlením.

Místo vyjadřující dynamiku a romantiku města.

Zlatá Hortenzie se nachází na rozhraní Vršovic a Vinohrad v Ruské ulici. Nachází se v městské části, která má výbornou dopravní a občanskou vybavenost. Blízkost např. obchodního centra Flora, škol, restaurací, kostela, zámečku, domova důchodců dělá z tohoto místa vhodné místo pro život.

Pro lidi, kteří chtějí centrum – být v centru dění. Mít možnost kousek na městskou dopravu, do restaurací, děti do škol, navštívit své prarodiče. Ti co chtějí zeleň a klid - je zde blízko park Grébovka, stačí popojet pouhé 2 stanice tramvají.

Zároveň z Vašich oken vidíte úžasnou vilovou čtvrť. Můžete posedět na balkóně a dívat se do zahrady se vzrostlými stromy.

Dopravní dostupnost je výborná. V Ruské ul. se nachází zastávka autobusu 101 (směr nádraží Hostivař), v Kodaňské ul. je to pak autobus č.135 (z Chodova na Florenc). Nedaleko naleznete i tramvajové zastávky v Moskevské ul. linek č. 4, 22 a noční linky 57 a 59. Výborné spojení je i na metro A - Flora, k nákupnímu centru Atrium Flora se dostanete autem za 3 min. Nákupní centrum Eden je pak autem vzdálen 4 min.