U ZLATÉ HORTENZIE

Tradice spojená
s moderním
bydlením.

Příběh tohoto domu začíná myšlenkou o zachování historicky krásné Prahy a moderního a komfortního bydlení ve stávajícím objektu. Tento projekt bude mít úroveň evropské metropole. Starý činžovní dům sloužil svým obyvatelům dobře, ale bylo nutné začít s rozsáhlým „znovuzrozením“. Dům nedostal jen nový kabát, ale i novou filosofii a charakter. Vkládáte modernu do starého domu a výborně to zapadá. „Zlatá Hortenzie“ je krásný prosluněný projekt, který prošel nadstandardní a citlivou rekonstrukcí "znovuzrozením" např. zateplená fasáda, nové rozvody, nové balkóny, nový výtah, zkrátka vše nové, což ušetří svým majitelům nemalé částky.

Výhledy z tohoto domu jsou krásné, uvidíte romantickou zahradu, nebo rozhraní vinohradských vil a činžovních domů v horních Vršovicích. Spojit historický a opravený kabát a mladou duši domu, to chce odvahu a zkušenost. Ale náš tým dokázal vytvořit projekt s charakterem. Začátek je podle názoru našich odborníků, v kvalitních dispozicích, dobré praktické využitelnosti bytů, krásný design jak interiéru, tak i exteriéru a pečlivě kvalitní provedení. Dobrá lokalita a dopravní dostupnost je zde samozřejmostí.

Zlatá Hortenzie

V domě je k dispozici celkem 16 bytů, z toho 3 byty jsou ve velikosti 1+kk, 8 bytů je ve velikosti 2+kk, 2 byty ve velikosti 3+kk a 3 byty o velikosti 4+kk. Byty mají působivé dispozice velmi moderního a praktického rázu, které dovolují velký průnik světla do prostoru.

Co je projekt Zlatá Hortenzie?
Je to světlo, krásný výhled, výborná dopravní dostupnost, blízkost centra, zahrada, romantika, vynikající investice, stabilita, město, městský život, rodinný život a zeleň/klidné prostředí. Láska k historii v moderním kabátě.

Něco nového, něco jiného , něco krásného, něco Vašeho.

Stará legenda s mladým srdcem. Příběh mu dodáte Vy, jako noví obyvatelé.