U ZLATÉ HORTENZIE

Tradice spojená
s moderním
bydlením.

Moderní a designové byty

Tento projekt „U Zlaté Hortenzie“ je velmi osobitý, na jeho návrhu se podílelo mnoho architektů, designerů a jiných profesí. Chtěli jsme tímto spojit starou historii s novými nápady v rámci designu a ukázat, že ozvláštnit se dá nejen exteriér, ale do detailu zpracovat i interiér. Navštívili jsme spoustu dodavatelů různých moderních a nadstandardních materiálů. A odborníci vybrali pro Vás to nejlepší v široké škále, aby při Vašem detailnějším výběru už bylo jasné, že kvalita a design je základ.

Například jsme vybrali hladké sádrové stěrky v kombinaci s kvalitními nátěry, keramické obklady v koupelně. Na podlahách v koupelnách najdete velkoformátovou keramickou dlažbu. Topení je ekonomické centrální plynové. Dveře designové dřevěné. V každém bytě naleznete moderní internetové rozvody. Všude je zateplená fasáda, u každého z bytu je buď balkon, terasa nebo zahrada. Byty disponují velkými novými eurookny s citlivým památkovým profilem, do kterých proniká velké množství světla, což je silnou stránkou tohoto projektu. Vstupní hala domu má renovovaný mramor. Designové schodiště. Designové úpravy chodeb . Nový designový výtah.

Rádi Vám vše v reálu představíme a ukážeme v našem vzorovém bytě, který bude otevřen na podzim a nebo v showroomu. Naši odborníci Vám poradí, co bude pro Vás nejvhodnější.